0
Free delivery in Latvia - on order from 50 €
PEACH BODY YOGHURT
Body yoghurt
10.20
ENG Ultra-light multivitamin body yoghurt. it will moisturize your skin, leaving it silky smooth with aroma. It nourishes and protects the skin from pre mature aging, harmful environmental factors, caring for skin youthfulness and elasticity. Improves skin color, supports natural hydro-lipid balance. Suitable for all skin types HOW TO USE: Apply small amount in your hand and gently apply to clean skin.

LV Viegls, ar multivitamīniem bagāts ķermeņa jogurts. Tas baro un aizsargā ādu un aiztur tās novecošanu, kā arī sargā to no ietekmējošiem vides faktoriem. Jogurts rūpējās par ādas jauneklīgumu un elastīgumu. Nodrošina veselīgu ādas krāsu un saglabā dabīgo mitruma līdzsvaru. Piemērots visiem ādas tipiem. Kā lietot: Paņemt nelielu daudzumu rokās un vieglām, masējošām kustībām iemasēt uz vēlamās ādas zonas.
comments powered by HyperComments
INGREDIENTS / SASTĀVDAĻAS / СОСТАВ:
Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Dimethicone, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Tccopherol, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Anruus (Sun flower) Seed
Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,
Anise Alcohol, Citronellol, Limonene
AVOCADO OIL
SWEET ALMOND OIL
SUN FLOWER SEED OIL
Click to order
Total: 
City, street, house number
LV-1111
Delivery
Payment method